Reklamace a vrácení zboží

Reklamace dodaného zboží

 1. Zákazník má právo na reklamování zboží v případě, že dorazilo vadné, poškozené nebo neodpovídalo objednávce.
 2. Právo na reklamaci se řídí platnými obchodními podmínkámi, které naleznete zde a také v příloze potvrzovacího emailu své objednávky.
 3. V případě reklamace nás prosím kontaktujte na info@podpultovky.eu. Popište prosím co nejlépe důvod reklamace, popřípadě přiložte fotografie.  
 4. Následně Vám bude navrhnut další postup reklamace:
 • Náhrada zboží - ve většině případů nahrazujeme chybějící, vadné či poškozené zboží doposláním stejnou přepravní společností a to s odesláním do 3 pracovních dní. 
 • Vrácení kupní ceny (bez nutnosti zaslat zboží zpět) - Pokud již daný produkt není skladem nebo kupující nesouhlasí s doposláním náhrady, bude kupní cena reklamovaného produktu zaslána na bankovní účet Kupujícího, který za tímto účelem Kupující Prodávajícímu sdělí nebo přímo na platební kartu, kterou byla objednávka uhrazena a to max. do 14-ti dnů od obdržení zboží prodávajícím.
 • Vrácení kupní ceny po vrácení zboží - Tento postup volíme pouze v připadě, kdy dojde k větší záměně produktů či celé zásilky a/nebo k velkému poškození přepravcem, kdy je zboží potřebné k následnému prokazování naší reklamace u přepravce. V tomto případě od nás zákazník obdrží štítek pro zpětnou zásilku skrze námi zvoleného přepravce. Kupní cena reklamovaného produktu bude zaslána na bankovní účet Kupujícího, který za tímto účelem Kupující Prodávajícímu sdělí nebo přímo na platební kartu, kterou byla objednávka uhrazena a to max. do 14-ti dnů od obdržení zboží prodávajícím.
 • Voucher / slevový kód - Oblíbená varianta, kdy zákazník obdrží slevový kód na další nákup v hodnotě stejné či vyšší, než je hodnota reklamovaného zboží. Slevový kód zasíláme v rámci 1 pracovního dne.

Upřesnění označení reklamovaného zboží:

 • Vadné = vadná šarže z výroby, netěsnící obal z výroby nebo produkt po nesprávném skladování. Nevztahuje se na čokoládové výrobky v letních měsících, kdy je na eshopu zveřejněno upozornění na možnost roztečení produktů během přepravy.
 • Poškozené = jakékoli poškození znamenající vytékání či vysypávání produktu z obalu nebo umožnění přístupu vzduchu dovnitř obalu. Nevztahuje se na zmuchlaný obal nebo potlučenou plechovku bez ovlivnění obsahu stejně jako chipsy uvnitř nepoškozených obalů.
 • Neodpovídající = jakákoli záměna produktu za jiný ať už o jiné velikosti, gramáži apod. či za zcela jiný produkt. Netýká se jiného vzhledu identického produktu, jiného eanu či malých změn ve složení.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

 1. Zákazník má právo na odstoupení od kupní smlouvy bez jakékoli sankce ve lhůtě 14-ti dnů od převzetí zboží. 
 2. Toto se nevztahuje na kupujícího, který je podnikatelem a uzavírá kupní Smlouvu v souvislosti se svou podnikatelskou činností. 
 3. Kupující může vrátit celou zásilku nebo pouze její část
 4. Vzor oznámení o odstoupení od smlouvy naleznete ZDE
 5. Vyplněné oznámení o odstoupení od smlouvy vložte do balíku.
 6. Adresa pro vrácení zboží: Podpultovky.eu, Kolovratská 1476/24, 251 01 Říčany, +420737136963
 7. Přepravné hradí kupující
 8. Kupní cena vrácených produktů / celé objednávky bude zaslána na bankovní účet Kupujícího, který za tímto účelem Kupující Prodávajícímu sdělí nebo přímo na platební kartu, kterou byla objednávka uhrazena a to max. do 14-ti dnů od obdržení zboží prodávajícím.