Reference

O nás

Již několik let se pohybujeme na poli energetických nápojů, ale i ostatních potravinářských produktů. Díky známostem a dalším možnostem se nám do rukou dostávají produkty, které nejsou tak běžně k dostání. Buď jsou to limitované série, nebo se prodávají na jediném místě v republice, a nebo jsou dokonce z jiných států světa. Dříve se takovému zboží říkalo právě podpultovky, protože si je prodavačky schovávaly pod pultem pro své známé a nejlepší zákazníky.
 
Vložili jsme své zkušenosti do nového eshopu Podpultovky.eu, na kterém seženete to nejlepší z různých zdrojů nejen z ČR, ale také z Německa, Polska, Velké Británie, Ameriky a dalších zemí. Naším cílem je dostat mezi lidi to, co nám samotným chutná, co jinak dá zabrat sehnat, co udělá ostatním radost. Jsme Podpultovky.eu!

RECENZE

Níže naleznete odkaz na recenze na serveru Heuréka.cz. Veškeré recenze s označením "Ověřený zákazník" pochází od zákazníků, kteří u nás prokazatelně uskutečnili objednávku - každá recenze je totiž přímo vázána na danou objednávku, u které zákazník povolil zaslání dotazníku spokojenosti společností Heuréka. Ve výčtu recenzí jsou zobrazeny veškerá obdržená hodnocení a to ta pozitivní i negativní.